Onderhoud en verduurzaming in Glinde Hooiland


Onlangs zijn we begonnen met de werkzaamheden voor het verduurzamen van 34 eengezinswoningen en 24 duplexwoningen aan de Anjerstraat, Rozenstraat en Violenstraat. Met de werkzaamheden maken we de woningen energiezuinig en verbeteren we de kwaliteit van de woningen.

34 eengezinswoningen
Deze woningen krijgen een grote kwaliteitsslag. De werkzaamheden bestaan uit:

  • een nieuw, geïsoleerd dak
  • HR++ glas
  • gevel- en vloerisolatie
  • een WTW-installatie
  • nieuwe achterdeur
  • schilderwerk
  • vervanging van de kantelramen op de eerste verdieping door uitzetramen

De werkzaamheden worden uitgevoerd door EZB.

24 duplexwoningen
Ook de duplexwoningen worden verduurzaamd en krijgen:

  • betere isolatie
  • HR++ glas
  • mechanische ventilatie
  • nieuwe buitendeuren
  • schilderwerk
  • vervanging van de kantelramen op de eerste verdieping door uitzetramen

Deze werkzaamheden worden uitgevoerd door Nijhuis Bouw.

Dankzij deze verbeteringen kunnen de woningen, die al ruim 70 jaar bestaan, weer jaren mee — comfortabel, energiezuinig en klaar voor de toekomst.

Als voorbereiding op de werkzaamheden organiseerden we een opruimdag. Dat was een groot succes. In de drie straten vulden bewoners in no-time drie grote containers met spullen die ze niet meer nodig hadden. Onze eigen koffiekar zorgde voor een gezellige pauze met koffie, thee en een praatje.